Czyszczenie wnętrza samochodu

Kompleksowe czyszczenie auta nie może się odbyć bez zadbania o wnętrze. Dlatego nasze usługi obejmują detailing wnętrza samochodu. W ramach takich usług zapewniamy profesjonalne i skrupulatne czyszczenie wnętrza pojazdu, zabezpieczenie kokpitu powłoką antystatyczną, czyszczenie podsufitki, pranie tapicerki materiałowej lub czyszczenie i renowację tapicerki skórzanej, a nawet ozonowanie wnętrza pojazdu wraz z klimatyzacją. Przeprowadzane w naszym studio zabiegi podnoszą komfort korzystania z samochodu.

Pranie tapicerki samochodowej

Realizując usługę prania tapicerki samochodowej wykorzystujemy najwyższej jakości odkurzacz do prania ekstrakcyjnego. Stosowane przez nas nisko-pieniące środki gwarantują idealnie wypraną tapicerkę bez plam i zacieków. Bez trudu radzimy sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami jak plamy po żywności czy wyschnięte gumy do żucia. Warto wiedzieć, że decydując się na usługę prania wnętrza - podstawowe mycie pojazdu oraz pakiet czyszczenia wnętrza otrzymujesz w ramach pakietu.

Czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej

Czyszczenie wnętrza samochodu to również profesjonalne usługi obejmujące czyszczenie i renowację tapicerki skórzanej. Dzięki sprawdzonym metodom i środkom skutecznie usuniemy nawet najtrwalsze zabrudzenia, jak na przykład ślady po długopisie, a do tego zmiękczymy i zabezpieczymy skórzaną tapicerkę. Do czyszczenia i zabezpieczania skórzanych elementów wnętrza zawsze używamy najwyższej jakości produktów. Jest to gwarancja bezpieczeństwa skór naturalnych. Podobnie jak w przypadku prania tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki skórzanej jest uzupełnione o usługę podstawowego mycia pojazdu i pakietu czyszczenia wnętrza, co zapewnia kompleksowe sprzątanie samochodu.

Ozonowanie wnętrza pojazdu

Ozonowanie wnętrza auta i klimatyzacji pozwala skutecznie usunąć nieprzyjemne zapachy oraz wszelkie zarodniki grzybów i pleśni, alergeny i drobnoustroje chorobotwórcze. Ozonowanie wnętrza samochodu pozwala pozbyć się między innymi zapachu dymu tytoniowego. To świetna opcja dla osób, które kupiły właśnie używany samochód, ale też dla samochodów wykorzystywanych do przewożenia osób. Rekomendujemy również przeprowadzanie ozonowania wnętrza samochodu i klimatyzacji profilaktycznie, dwa razy w roku.

 

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!