Czyszczenie szyb samochodowych

Czyste i przejrzyste szyby znacząco poprawiają komfort jazdy i korzystnie wpływają na bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Tymczasem wiele czynników, zarówno z zewnątrz, takich jak żywica z drzew, ptasie odchody i inne zanieczyszczenia, jak i czynniki wewnątrz auta, na czele z dymem tytoniowym, negatywnie wpływają na wygląd szyb. Dlatego w Car Styling Lublin przeprowadzamy staranne czyszczenie szyb samochodowych, a także dodatkowo możemy zabezpieczyć je we właściwy sposób.
 

Niewidzialne wycieraczki

Jedną z najlepszych metod, którą chętnie polecamy, jest zabezpieczenie ceramiczne szyb samochodowych - określana też jako niewidzialna wycieraczka. Ceramiczna powłoka na szybę czołową, dzięki nanotechnologii, uszczelnia powierzchnię i zapewnia szybie idealną przejrzystość nawet podczas intensywnych opadów deszczu, ułatwiając jednocześnie pracę wycieraczek. Co więcej, powłoka ceramiczna szyb poprawia widoczność w każdych warunkach, między innymi o zmierzchu i w nocy. Ograniczenie odblasków i refleksów świetlnych sprzyja także poruszaniu się po mieście, gdzie liczne punkty świetlne i sygnalizacja świetlna, mocno nadwyrężają wzrok kierowcy.
 

Zabezpieczenie ceramiczne szyb samochodowych zapewnia doskonały efekt hydrofobowy, a ponadto ułatwia czyszczenie powierzchni, zabezpiecza szyby przed czynnikami atmosferycznymi, pyłem i kurzem oraz znacząco poprawia widoczność, nawet w nocy podczas deszczu! Wycieraczki samochodowe, dzięki powłoce ceramicznej nie hałasują, a do tego lepiej i dokładniej ściągają wodę, podnosząc komfort prowadzenia auta. Ponadto poprawiona optyka szyb zmniejsza zmęczenie oczu, co jest istotne szczególnie podczas długiej jazdy.
 

Niewidzialna, trwała warstwa ochronna utrzymuje się na szybach przez wiele miesięcy i na długo zwiększa komfort jazdy samochodem w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego jest to rozwiązanie dedykowane szczególnie tym, którzy samochodem podróżują często i daleko, także wtedy, gdy aura nie jest sprzyjająca.
 

Zapomnij o smugach, trudnych do usunięcia zabrudzeniach i refleksach świetnych. Zapewnij sobie komfort jazdy, zadbaj o bezpieczeństwo i wyeliminuj czynniki, które obniżają czas reakcji na zdarzenia drogowe. Nałożenie powłoki na szyby w aucie, a przede wszystkim na szybę czołową, to zawsze dobre wyjście.
 

Anti Fog do szyb samochodowych

Ofertę uzupełnia zabezpieczenie szyb samochodowych przed parowaniem. Efekt zabiegu Anti Fog do szyb samochodowych utrzymuje się przez dwa do trzech miesięcy, również poprawiając komfort podczas użytkowania pojazdu.
 

Dowiedz się więcej na temat naszych usług, które obejmują mycie szyb samochodowych, Anti Fog do szyb samochodowych oraz ceramiczne zabezpieczenie szyb samochodowych.

thumb_IMG_1045_1024.jpg