Korekta lakieru samochodowego, usuwanie rys

Jedną z najważniejszych usług, świadczonych przez naszych specjalistów w Car Styling Lublin jest profesjonalna renowacja lakieru samochodowego. Korekta lakieru odbywa się poprzez wieloetapowy zabieg usuwający zarysowania z powierzchni lakierniczej i wygładzenie go do uzyskania pożądanego efektu. Nie jest to zatem popularne polerowanie lakieru, które często nie spełnia wymagań współcześnie wykonywanych powłok lakierniczych. Nasze metody są odpowiednio dopasowane do potrzeb obecnie stosowanych lakierów wodnych, które wymagają odpowiedniej obróbki oraz szczególnej uwagi w procesie korekty, a także podczas usuwania zarysowań. Do realizacji usługi wykorzystujemy najlepsze maszyny oraz pasty polerskie dostępne w naszej branży.
 

Profesjonalna renowacja lakieru samochodowego

Wspomniany przez nas wieloetapowy proces renowacji lakieru trwa nawet kilka dni roboczych, ale efekt jest spektakularny. Jednocześnie mamy w swojej ofercie trzy warianty usługi. Pierwszy to odświeżanie lakieru, które pozwala na usunięcie hologramów i nabłyszczenie lakieru, dzięki któremu pojazd nabiera świeżego, eleganckiego wyglądu. Drugi wariant to korekta lakieru w pakiecie standard, który jest optymalny dla większości samochodów i dlatego jest wybierany najczęściej przez naszych klientów. Trzecia opcja to pakiet premium, który jest skierowany do najbardziej wymagających klientów. Oczywiście chętnie doradzimy wybór odpowiedniego zakresu usług, stosownie do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 

2.JPG

Odświeżanie lakieru

Odświeżanie lakieru to pakiet usług, który pozwala przywrócić blask powłoce lakierniczej. To opcja odpowiednia dla samochodów, które wymagają jedynie drobnej korekty. Efekty zabiegów to usunięcie hologramów, większości zarysowań kolistych, przywrócenie blasku i uzyskanie efektu lustra. Jest to idealna opcja, gdy lakier jest delikatnie uszkodzony, lekko zmatowiały lub zniszczony. Ten pakiet jest chętnie wybierany przez klientów, którzy chcą sprzedać auto, gdyż usługa znacznie podwyższa walory estetyczne pojazdu. Realizacja usługi w ramach tego pakietu trwa najkrócej, 1 do 2 dni i jest najtańszą opcją.

Korekta lakieru – standard

Korekta standard to opcja najczęściej wybierana przez klientów Car Styling Lublin. Zastosowany pakiet usług pozwala trwale usunąć hologramy i zarysowania koliste. Zarysowania proste zostają w większości całkowicie usunięte, a samochód nabiera blasku. W efekcie mamy samochód pozbawiony większości rys z efektem lustrzanego odbicia. Korekta lakieru w tym wariancie trwa dłużej, ale rezultaty są niezwykłe i mile zaskakują naszych klientów. Co ważne, proces renowacji lakieru przeprowadzany w naszym studio kosmetyki samochodowej jest bezpieczny dla lakieru Twojego auta. Zatem nie ma ryzyka uszkodzenia lub przypalenia lakieru. Ponadto profesjonalna renowacja lakieru to dużo więcej od typowego polerowania auta przez lakiernika. Po przeprowadzonej usłudze rekomendujemy zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną – chętnie doradzimy wybór optymalnych rozwiązań.

Korekta lakieru premium

Odnowa lakieru w pakiecie premium to usługa dla wymagających. Precyzyjnie przeprowadzane prace pozwalają uzyskać całkowitą redukcję hologramów, zarysowań kolistych i zarysowań prostych oraz innych niedoskonałości. Blask auta zostaje przywrócony, auto nabiera efektu lustrzanego odbicia i śmiało można powiedzieć, że efekt w większości przypadków jest lepszy niż u nowych pojazdów prosto z fabryki. Odnowa lakieru premium to proces wymagający ogromnej cierpliwości, umiejętności oraz zastosowania najwyższej jakości produktów nowej generacji oraz maszyn dostępnych na świecie. Podczas realizacji usługi wielokrotnie kontrolujemy stan pojazdu i każdy centymetr powłoki lakierniczej. Bez wątpienia korekta lakieru premium to usługa na najwyższym światowym poziomie.

DSCF0726.jpg

Inspekcja lakieru

Ofertę uzupełnia usługa inspekcji lakieru miernikiem cyfrowym. Inspekcja lakieru pozwala dokładnie wskazać miejsca lakierowane lub polerowane. Wykonanie usługi zawsze poprzedza mycie samochodu, tak aby pomiar był najbardziej wiarygodny.
 

Każdy element karoserii sprawdzamy kilkukrotnie, a na koniec klient otrzymuje wyniki pomiaru oraz schemat karoserii samochodowej z naniesionymi wskazaniami miernika.

1.png

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!