Usługi concierge - odbiór i transport auta

Jako jedna z nielicznych firm w Lublinie oferujemy usługę prywatnego asystenta, który zadba o odbiór auta, wykonanie zamówionych usług auto detailingowych, a potem odprowadzi samochód pod umówiony wcześniej adres. W dodatku asystent może zatankować auto na wybranej przez klienta stacji benzynowej, może uzupełnić płyn do spryskiwaczy, sprawdzić ciśnienie opon itp., kompleksowo szykując auto do każdej podróży. Odprowadzając samochód asystent może nawet zrobić zakupy lub zrealizować inne zadania dla klienta. Jeśli chcesz, aby nasz asystent dostarczył wyszykowane do drogi auto prosto do Twojego domu, firmy albo do hotelu czy na lotnisko, to skontaktuj się z nami – detailing samochodu z odbiorem i transportem jest dla Ciebie!
 

Przygotowanie auta do sprzedaży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy również fachowe przygotowanie auta do sprzedaży. Jak wiadomo dla nabywców liczy się każdy detal, dlatego w profesjonalny sposób podkreślamy walory nowych samochodów, jak i szykujemy do sprzedaży samochody używane. Przyjemna dla oka czystość pojazdu, błyszczący lakier, blask elementów chromowanych, zakonserwowana skóra, pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń tapicerka, a nawet wyczyszczony silnik, pozwalają zrobić lepsze wrażenie na potencjalnych klientach i sprzedać samochód za wyższą cenę. W większości przypadków przygotowanie samochodu do sprzedaży w wykonaniu specjalistów w dziedzinie auto detailingu to inwestycja, która szybko się zwraca. Gwarantujemy również, że nabywca będzie równie usatysfakcjonowany, ponieważ kupi samochód w doskonałym stanie wizualnym i technicznym, gotowy do użytku i nie noszący śladów użytkowania przez poprzedniego właściciela.
 

Sesja zdjęciowa samochodu

Doskonałym uzupełnieniem powyżej opisanej usługi przygotowywania auta do sprzedaży, jest sesja zdjęciowa samochodu. Zarówno nowe, jak i używane samochody nabywcy oglądają na zdjęciach, choćby na popularnych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych w internecie, aby dopiero wybrane modele zobaczyć na żywo. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie auta w ogłoszeniach i reklamach. Sesja zdjęciowa samochodu, wykonana przez profesjonalistę, w odpowiednim oświetleniu, po uprzednim przygotowaniu auta do sprzedaży, pozwoli wydobyć wszystkie atuty pojazdu. Bez wątpienia wykonane w Car Styling Lublin zdjęcia sprawią, że oferta będzie się cieszyć większym zainteresowaniem klientów, a sprzedającemu uda się uzyskać wyższą cenę. Podczas sesji zdjęciowej samochodu wykonujemy profesjonalne ujęcia pokazujące w atrakcyjny sposób samochód z zewnątrz i wewnątrz oraz eksponujące najważniejsze detale. Sesja zdjęciowa samochodu pozwala na przygotowanie zdjęć idealnych do umieszczania w sieci oraz do wykorzystania w materiałach drukowanych. 

carstyling