Ochrona nowego samochodu

Codzienna eksploatacja samochodu, zarówno w mieście, jak i na trasie, a nawet samo parkowanie na dworze, zostawia ślad na karoserii samochodu. Dlatego warto zadbać o powłokę lakierniczą, szczególnie w przypadku zakupu nowego auta. Dlaczego nowego? Ponieważ nowe auto jest fabrycznie zakonserwowane w sposób nietrwały, zabezpieczający samochód wyłącznie na czas transportu i prezentacji w salonie. Codzienne użytkowanie wymaga jednak o wiele mocniejszej ochrony i zwykłe zabiegi, takie jak mycie, woskowanie i polerowanie nie są wystarczające. Co więcej, nowe przepisy mające na celu ochronę środowiska sprawiły, że lakiery nie mogą zawierać takich składników jak ołów, czy toulen. Dla środowiska to dobrze, ale dla samochodów niekoniecznie, bo powłoki lakiernicze na nowych samochodach nie są już tak twarde, jak dawniej.

Detailing nowego auta

W Car Styling Lublin przeprowadzamy kompleksowo detailing nowego samochodu, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie najwyższej jakości preparatów zapewnia doskonałe i długotrwałe efekty. Proponujemy różne, sprawdzone metody, w tym oklejanie folią nowego samochodu czy też nakładanie ceramicznej powłoki ochronnej. Inną opcją ochrony lakieru jest powłoka elastomerowa, nakładana przez nasz profesjonalny zespół w Car Styling. Jednak realizując nasze usługi skupiamy się nie tylko na lakierze. Detailing nowego auta obejmuje także zabezpieczenie szyb z pomocą powłoki ceramicznej, która tworzy swego rodzaju niewidzialną wycieraczkę, impregnację materiałów i skóry we wnętrzu auta, zabezpieczenie felg, tak aby łatwiej je było utrzymać w czystości i wiele więcej.

Zabezpieczanie nowego samochodu

Profesjonalne zabezpieczanie nowego samochodu to sposób na uniknięcie trudnych do usunięcia zabrudzeń, drobnych zarysowań, matowienia powierzchni, blaknięcia kolorów pod wpływem promieniowania UV. To także skuteczna ochrona karoserii przed opadami atmosferycznymi, solą drogową czy też zanieczyszczeniami organicznymi, takimi jak żywica z drzew czy ptasie odchody. Wszelkie powłoki ochronne ułatwiają też proces mycia auta z powierzchownych zabrudzeń. Najważniejsze jednak jest to, że detailing nowego auta to inwestycja nie tylko w doskonały wygląd, ale też w jego wartość. Właściwie zabezpieczone auto lepiej się prezentuje i nie traci tak szybko na wartości, jak samochód pozbawiony takiej ochrony. W dodatku działania profilaktyczne są bardziej opłacalne ekonomicznie, niż korekty i renowacje.
 

W studio Car Styling Lublin mamy wypróbowane metody i środki, które pozwalają nam zabezpieczyć nowy samochód nawet na kilka lat. Przykładowo ceramiczna powłoka ochronna może chronić lakier nawet przez 9 lat! A zabezpieczyć można wszystko, również inne części nadwozia samochodu oraz elementy plastikowe i chromowane. W końcu kupując nowy samochód zawsze marzymy, by jak najdłużej pozostał w idealnym stanie. Dzięki nam jest to możliwe!
 

Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółową ofertą na detailing nowego samochodu. Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojego auta i jaka ochrona nowego samochodu będzie w Twoim przypadku optymalna. Jako specjaliści w dziedzinie auto detailingu pomożemy utrzymać doskonały wygląd i stan techniczny pojazdu.

Zabezpieczenie lakieru
Zabezpieczeni lakieru
  • lakier - ceramiczna powłoka ochronna z gwarancją nawet do 9 lat lub powłoka elastomerowa

  • wnętrze - impregnacja materiałów oraz skóry - dłużej czyste

  • szyby - niewidzialna wycieraczka, bezpieczeństwo w deszczu

  • felgi - ceramiczna ochrona pomaga w utrzymaniu czystości

  • lampy - ochrona lamp oraz elementów plastikowych.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!