Powłoka ceramiczna, woskowanie auta

Powłoka lakiernicza podczas codziennej eksploatacji samochodu jest stale narażona na wiele szkodliwych czynników. Wśród nich jest działanie promieniowania UV, kontakt z solą drogową, drobne odpryski po kamieniach. Szkodliwe są także opady atmosferyczne, zanieczyszczenia organiczne, agresywna chemia używana do mycia samochodów i wiele innych czynników uszkadzających strukturę lakieru.  Wszystko to, prowadzi do zmatowienia lakieru i powstawania drobnych zarysowań. Dlatego najlepszą opcją jest profesjonalna ochrona lakieru, wykonana przez specjalistów w tej dziedzinie.
 

Woskowanie samochodu

Wśród dostępnych przez nas rozwiązań jest woskowanie auta. To sposób, który pozwala zabezpieczyć lakier na kilka miesięcy – nawet na pół roku. Jest to rozwiązanie szybkie i ekonomiczne. Woskowanie lakieru warto przeprowadzać zarówno w miesiącach zimowych, aby chronić lakier przed działaniem soli drogowej, korozji, opadów atmosferycznych, błota pośniegowego czy mrozu, jak i latem, gdy auto jest narażone na szkodliwe działanie ptasich odchodów, żywicy z drzew oraz na zwiększone promieniowanie słoneczne. Woskowanie auta przeprowadzane w naszym studio to zawsze usługa, którą wykonujemy ręcznie w oparciu o najlepsze woski naturalne i syntetyczne. Taka usługa poprawia walory użytkowe oraz wygląd pojazdu. Ponadto woskowanie lakieru zapewnia podstawową ochronę przed brudem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz ułatwia usuwanie powierzchownych zanieczyszczeń.  W Car Styling Lublin pracujemy z wykorzystaniem wosków najwyższej jakości, znanych jako najbardziej trwałe i  naturalne na świecie.

Powłoki ceramiczne

Dla wymagających klientów mamy jednak dużo lepsze i trwalsze alternatywy, na czele z nakładaniem powłok ceramicznych. Powłoka ceramiczna skutecznie chroni auto przed większością szkodliwych czynników, a nawet przed niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Powłoka ceramiczna na auto jest polecana zarówno dla nowych aut, jak i dla samochodów używanych, w tym po renowacji lakieru. Powłoki ceramiczne chronią samochód nawet przez kilka lat, bo dzięki przezroczystej i niewidocznej gołym okiem warstwie lakier jest doskonale chroniony przed mikrorysami, kwaśnymi deszczami, promieniowaniem UV, solą drogową czy też sokami z drzew. Dlatego też powłoki ceramiczne redukują do minimum konieczność inwestowania w naprawy lakiernicze i sprzyjają zachowaniu wysokiej wartości pojazdu przez długi czas. Zabezpieczony powłoką ceramiczną lakier pięknie się prezentuje, zapewniając efektowne lustrzane odbicie i ułatwia utrzymanie pojazdu w czystości, dzięki działaniu hydrofobowemu. Warto też pamiętać, że powłoki ceramiczne są wykorzystywane nie tylko do ochrony lakieru. Można nimi kompleksowo zabezpieczyć auto, pokrywając nimi szyby, felgi,  elementy chromowane i plastikowe czy też reflektory samochodowe. Powłoka ceramiczna na auto to zatem sposób na kompleksowe zabezpieczenie pojazdu.

Woskowanie auta, zabezpieczenie ceramiczne lakieru i inne usługi pozwalające skutecznie chronić samochód przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami, są domeną naszego studia. Wykonujemy powłokę ceramiczną GTECHNIQ, która zapewnia wytrzymałość lakieru na lata. Posiadana przez nas oficjalna akredytacja na świadczenie tego rodzaju usługi, jest gwarancją uzyskania najtrwalszego zabezpieczenia  na rynku. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do skorzystania z profesjonalnych usług naszego studia.

LUBLIN

Ul. Mariana Rapackiego 11D

20-150 Lublin

Sprawdź nasze social media:

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram