Myjnia ręczna Car Styling Lublin

Profesjonalna myjnia detailingowa w Lublinie to miejsce, gdzie można zadbać o perfekcyjną czystość swojego auta. W naszej myjni używamy wyłącznie wysokiej jakości kosmetyków samochodowych nie niszczących struktury lakieru.
 

Nasza oferta to zróżnicowane pakiety usług, od ręcznego, bezpiecznego detailingowego mycia karoserii, przez mycie detailingowe wraz z dokładnym sprzątaniem wnętrza, aż po usuwanie ciężkich zabrudzeń w procesie dekontaminacji lakieru. 

 

Dekontaminacja lakieru    

W naszej myjni skutecznie i bezpiecznie usuwamy wszystkie zanieczyszczenia, nawet te, które nie udaje się usunąć podczas zwykłego mycia. Mowa o osadach metalicznych, smole, sadzy, smarów, lotnej rdzy, żywicach, klejach itp. Dekontaminacja lakieru jest procesem, który można wykonywać profilaktycznie, ale też wtedy, gdy należy przygotować auto do nakładania wszelkiego rodzaju powłok ochronnych, wosków oraz przed przeprowadzaniem prac mających na celu renowację lakieru.

Bezpieczne mycie samochodu

Realizując usługę bezpiecznego mycia samochodu przeprowadzamy takie prace jak mycie wstępne aktywną pianą o neutralnym pH, która jest bezpieczna dla wosków; usuwanie zanieczyszczeń organicznych, dokładne mycie felg. Następnie przychodzi czas na mycie zasadnicze samochodu, z wykorzystaniem odpowiedniego szamponu samochodowego. Mycie to nie powoduje zarysowań. Następnie osuszamy karoserię ręcznikami z mikrofibry i nabłyszczamy opony.

Detailing wnętrza

Sprzątając wnętrze auta odkurzamy całą kabinę, wraz z kratkami wentylacyjnymi, schowkami i trudno dostępnymi miejscami, myjemy szyby bez pozostawiania smug, nakładamy dressing na deskę rozdzielczą, a nawet aplikujemy wybrany zapach. W pakiecie detailingu wnętrza dbamy nawet o uszczelki i miejsca pod uszczelkami, o wszelkie zawiasy, uchwyty, amortyzatory drzwi oraz klap, szyny, prowadnice foteli, a nawet o wskazane przez klienta ukryte schowki i miejsca wymagające demontażu elementów wewnętrznych.

 

 

Mycie elementów zawieszenia, nadkoli oraz felg

Czyszczenie auta może obejmować również mycie nadkoli, kół, felg i opon, a nawet nabłyszczanie opon.
Nasza myjnia detailingowa jest przystosowana zarówno do mycia samochodów, jak i łodzi, skuterów wodnych czy motocykli. Są to zlecenia specjalne, które wyceniamy indywidualnie. Warto także pamiętać, że w ramach naszych usług oferujemy transport samochodu na terenie miasta i okolic.
Kompleksowe usługi w tak dużym zakresie, zapewnia w Lublinie wyłącznie nasza profesjonalna myjnia samochodowa. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z usług.

LUBLIN

Ul. Mariana Rapackiego 11D

20-150 Lublin

Sprawdź nasze social media:

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram