Czyszczenie lamp samochodowych

Doskonałe oświetlenie drogi to kluczowa kwestia w zakresie bezpieczeństwa, szczególnie jeśli często podróżujemy po zmroku lub w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dobrze oświetlona droga to też mniejsze zmęczenie wzroku. Dlatego jedną z kluczowych usług w naszym studio Car Styling Lublin, jest detailing lamp samochodowych.
 

Profesjonalna regeneracja reflektorów

Zastosowane przez nas zabiegi poprawiają wygląd lamp i zapewniają im maksymalną skuteczność niezależnie od warunków. Czyszczenie i polerowanie oraz regeneracja reflektorów samochodowych to propozycja przede wszystkim dla tych, których lampy uległy zabrudzeniom, niewielkim uszkodzeniom, zżółknięciu, przyciemnieniu oraz zmatowieniu. Jak wiadomo takiemu zmatowieniu sprzyja wiele czynników, w tym promieniowanie UV, deszcz, śnieg, kurz, sól drogowa, agresywne środki czyszczące stosowane w myjniach i różnego typu zabrudzenia. Warto się ich pozbyć, aby zapewnić sobie pełen komfort jazdy, szczególnie w nocy lub w deszczu, gdy ograniczona wydajność lamp i niewłaściwe rozproszenie światła stają się szczególnie uciążliwe.
 

W studiu detailingowym Car Styling Lublin przywracamy walory użytkowe i wizualne świateł samochodowych. Oznacza to, że nie trzeba od razu wymieniać reflektorów samochodowych na nowe. Zastosowanie odpowiednich materiałów ściernych pozwala nam usunąć zniszczoną, zmatowioną powierzchnię, a dzięki specjalnym preparatom i polerowaniu można uzupełnić mikrorysy i zabezpieczyć powierzchnię, zapewniając jej doskonały wygląd. Udostępniamy także różne warianty w zakresie zabezpieczenia lamp przed dalszą degradacją. Polecane przez nas opcje to zabezpieczenie ceramiczne. Odpowiednio zabezpieczone lampy są chronione przed osadzaniem się na nich brudu. Wszystkie te zabiegi sprawiają, że lampy odzyskują pierwotny wygląd i swoje właściwości. Warto też wiedzieć, że zastosowane procedury są bezpieczne dla struktury samej lampy.
 

Regeneracja reflektorów jest szybka i stosunkowo tania, szczególnie w porównaniu do wymiany lamp na nowe. Co ważne, zazwyczaj przeprowadzamy zabieg polerowania lamp samochodowych, co pozwala przyspieszyć tempo prac i uniknąć konieczności ponownego ustawiania świateł. Chętnie opowiemy o sposobach, jakimi przeprowadzamy proces renowacji. Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi dotychczas zrealizowanymi usługami, które z pewnością są najlepszą wizytówką naszego studia.
 

Jeśli interesuje Cię renowacja lamp samochodowych zapraszamy do kontaktu. Doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego auta, a jeśli uznamy, że czyszczenie lamp samochodowych nie spełni Twoich oczekiwań, to uczciwie o tym poinformujemy i zarekomendujemy wymianę lamp na nowe lub inne stosowne rozwiązanie. Odwiedź nasze studio detailingu i odmień wygląd swojego samochodu.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!

lampa_samochodu_renowacja.jpg