Mycie silników samochodowych

Przedziały silnikowe większości samochodów są dobrze chronione przed kontaktem ze środowiskiem, ale i tak silnik samochodu to ten element pojazdu, który szybko i łatwo się brudzi. Tymczasem, ponieważ jest ukryty pod maską, jako użytkownicy aut, często o nim zapominamy. Oczywiście samo zabrudzenie nie wpłynie niekorzystnie na jego działanie. Dlaczego zatem warto skorzystać z naszych usług obejmujących mycie silnika? Ponieważ pomaga to w diagnostyce nieprawidłowości! Na czystym silniku łatwiej dostrzec wszelkie wycieki. Co więcej, o czystość komory silnika warto zadbać jeśli lubi się samodzielnie serwisować auto. Dzięki temu nie będąc zawodowym mechanikiem możemy odnaleźć wszelkie śruby i inne elementy. Mycie silnika jest też nieodzowne w przypadku awarii, która zakończyła się wyciekiem oleju, cieczy chłodzącej lub płynu hamulcowego. Komorę silnika mogą zanieczyścić nawet zwierzęta. Czysty silnik kojarzy się też z dobrym stanem kupowanego pojazdu, dlatego warto o to zadbać chcąc sprzedać auto.
 

Detailing komory silnika

Profesjonalne mycie silnika i jego komory w Car Styling Lublin to także odświeżenie elementów plastikowych i gumowych pod maską, co przyczynia się do przedłużenia bezawaryjnego użytkowania samochodu. Całość prac jest przeprowadzana tak, aby wyeliminować ryzyko zalania oraz zniszczenia jakichkolwiek elementów, na czele z elektroniką znajdującą się pod maską. Oczywiście mycie silnika samochodu należy zlecić specjalistom, ponieważ wymaga to użycia odpowiedniej chemii i urządzeń oraz zabezpieczenia niektórych elementów, w przeciwnym wypadku łatwo o zwarcie lub zalanie, po którym silnik długo nie odpali! To dlatego stanowczo odradza się samodzielnego czyszczenia silników z pomocą myjek wysokociśnieniowych. Co więcej, profesjonalne mycie silnika w Car Styling Lublin, jest przeprowadzane tak, aby nie szkodzić środowisku i nie powodować skażenia gleby, w przeciwieństwie do nie przygotowanych odpowiednio myjni samoobsługowych, w których zazwyczaj obowiązuje zakaz czyszczenia silników.

 

Osoby zainteresowane usługą mycia silnika zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółów, na temat mycia silników starszych i nowszych aut, oraz takich, które mają za sobą usterki lub wycieki.

detailing silnika carstyling