Folie ochronne na auta

Oklejanie samochodów folią ochronną to rozwiązanie efektowne i bardzo praktyczne, dlatego cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli pojazdów. Folie ochronne na samochód dają wręcz ekstremalną ochronę, która nie ma sobie równych. Oklejenie folią samochodu zabezpieczy lakier przed zanieczyszczeniami, odpryskami kamieni, zarysowaniami, zmatowieniem, promieniowaniem UV i lekkimi otarciami. Decydując się na oklejenie auta folią ochronną można zaoszczędzić na regularnych i dość kosztownych zabiegach regeneracyjnych. W dodatku producenci stale udoskonalają technologie produkcji, dlatego branża motoryzacyjna może korzystać z fantastycznych, innowacyjnych rozwiązań. Co ciekawe, folie ochronne na auto mogą mieć nawet właściwości samoregeneracji, co oznacza, że pod wpływem ciepła drobne uszkodzenia same się niwelują!
 

Folia zabezpieczająca na samochód – Lublin

Perfekcyjna aplikacja i wykorzystanie najlepszych folii o optymalnej grubości gwarantuje maksymalną ochronę i niepodważalną estetykę. W naszym studiu detailingowym Car Styling Lublin wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i sprawdzone sposoby nakładania folii. Naszym numerem 1 są najnowocześniejsze folie XPEL Ultimate. Wystarczy zobaczyć jak wygląda oklejone folią auto, aby docenić jej właściwości. To jednak nie wszystko! Gwarantujemy, że wykorzystaną przez nas folię można w każdej chwili bezpiecznie usunąć, nie ryzykując uszkodzenia oryginalnej powierzchni lakieru. Nie ma więc przeciwwskazań, aby zdecydować się na folie ochronne na auto.
 

Realizując usługę oklejania samochodów folią ochronną działamy precyzyjnie, zawsze właściwie przygotowujemy powierzchnie do aplikacji folii i robimy to zawsze w absolutnie sterylnych warunkach. Dzięki temu zawsze uzyskujemy fenomenalny efekt. Przekonaj się, że oklejanie samochodu folią ochronną to doskonały sposób na zabezpieczenie auta przed uszkodzeniami mechanicznymi i na podkreślenie jego wyglądu.
 

Naszą usługę, obejmującą oklejanie samochodów folią ochronną kierujemy przede wszystkim do właścicieli nowych aut, ponieważ zapewnia ona doskonałą ochronę powłoki lakierniczej, a do tego podkreśla głębię i blask lakieru. Ale oklejanie samochodów folią to również usługa dla posiadaczy samochodów już używanych. Folie ochronne na samochód to szczególnie dobry wybór dla tych, którzy planują użytkowanie auta w trudnym terenie, który naraża na uszkodzenia spowodowane kontaktem z kamieniami, niekorzystnymi warunkami, wysokim poziomem zasolenia ulic, czy zanieczyszczeniami organicznymi. Zatem folie ochronne na auta to najlepsze zabezpieczenie między innymi dla samochodów terenowych.
 

Jeśli interesują Cię folie ochronne na samochód to zapraszamy do kontaktu. Umożliwiamy oklejanie folią XPEL Ultimate całego pojazdu, jak i jego wybranych fragmentów, na przykład lusterek, zderzaka, maski, błotników, lamp itp.
 

Folia do ochrony lakieru XPEL ULTIMATE gwarantuje najwyższą trwałość, wytrzymałość i połysk spośród wszystkich producentów dostępnych na rynku. Dzięki maksymalnej przejrzystości, niezrównanej odporności oraz właściwościom samoregenerującym, XPEL ULTIMATE to wybór najlepszy z możliwych. Rewolucyjna innowacja w branży, dostępna w naszym studio, to odpowiedź na indywidualne potrzeby naszych klientów, uzyskana dzięki nowoczesnej technologii. Istotnym jest również fakt, że w naszym studio posiadamy oficjalną akredytację nakładania folii ochronnej XPEL ULTIMATE. Najwyższa jakość usługi i efektywne działania są naszą domeną.

 

collage.png
xpel nowy sącz

Zabezpieczenie folią ochronną PPF XPEL Ultimate

Pakiet BASIC:

- wnęki klamek

- próg załadunkowy bagażnika

- ranty drzwi

- progi wewnętrzne

- lampy przednie

Cena: 900 zł

Pakiet FULL FRONT

- pakiet BASIC

- przedni zderzak

- maska

- lusterka

- błotniki przednie

- słupki A z przednią częścią dachu

Wycena indywidualna

Pakiet FULL PROTECT

Kompleksowe zabezpieczenie całego samochodu,

wszystkich elementów lakierowanych i chromowanych

Cena: od 15000 zł

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7