Renowacja felg samochodowych

Felgi są szczególnie narażone na zabrudzenia drogowe, smołę, wtrącenia metaliczne czy też lotną rdzę. Tymczasem są one wizytówką każdego auta i dlatego każdemu z nas zależy na ich nienagannym wyglądzie. Dlatego w naszym studio pozbywamy się nawet najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń. Ponadto przy okazji mycia detailingowego felg dbamy również o cały układ zawieszenia.
 

Nasze usługi obejmują profesjonalne mycie felg i ich renowację. Regeneracja felg oraz zastosowanie
powłoki ceramicznej na felgi, sprawia, że przez  długi czas będą wyglądać świetnie, a nowe zabrudzenia będzie można łatwo usunąć, wyłącznie z pomocą myjki ciśnieniowej i to bez żadnej chemii!

 

Powłoka ceramiczna na felgi

Rekomendowana przez nas powłoka ceramiczna na felgi to doskonałe zabezpieczenie felg przed działaniem zabrudzeń drogowych, soli, smoły i różnych innych substancji chemicznych. Ceramika na felgi zapewnia im błyszczący, szklisty wygląd, dużą odporność na temperatury oraz zabezpieczenie przed utlenianiem. Powłoka ceramiczna do felg zapewnia również efekt samooczyszczania.
 

Zróżnicowana oferta pozwala dopasować usługi do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Zawsze też służymy fachowym doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiednich usług dla konkretnego pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz dotychczasowymi realizacjami, jak również do nawiązania współpracy i skorzystania z usług. Jeśli interesuje Cię mycie detailingowe felg, renowacja felg, czy też nakładanie powłok ochronnych, takich jak powłoka ceramiczna na felgi, to Car Styling Lublin to najlepszy adres na mapie Lublina.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!