Czyszczenie dachu cabrio

Miękki dach cabrio, w który wyposażone są niektóre samochody, wymaga szczególnego podejścia. Jeśli posiadasz taki dach w swoim samochodzie to koniecznie skorzystaj z naszych usług. W naszym studio auto detailingu Car Styling Lublin dokładnie wyczyścimy materiałowe poszycie dachu, usuwając z niego wszelkie zabrudzenia. Dach samochodu typu cabrio myjemy ręcznie, tak aby nie uszkodzić jego struktury i mechanizmu jego otwierania. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że czyszczenie dachu cabrio przeprowadzamy zgodnie z indywidualnymi potrzebami, gdyż poszczególne modele samochodów różnią się rodzajem materiałów, z których są one wykonane.
 

Impregnowanie dachów cabrio

Dobrze wyczyszczony i przygotowany dach można zaimpregnować. W ramach naszych usług pokryjemy jego powierzchnię środkiem o wysokich właściwościach hydrofobowych. To sprawi, że dach będzie świetnie wyglądać, a woda i zanieczyszczenia nie będą wsiąkać w jego powierzchnię. Tym samym dach cabrio będzie doskonale chroniony przed przywieraniem brudu, przebarwieniami i wilgocią. Zabezpieczenie dachu cabrio sprawi, że woda nie będzie już wsiąkać w jego powierzchnie. A jakie zabezpieczenie dachu cabrio jest możliwe do wykonania? Jest to przede wszystkim zabezpieczenie GTECHNIO SMART FABRIC – jedno z najlepszych na świecie zabezpieczeń. Odpowiednio zaimpregnowany dach nie wymaga specjalnych zabiegów przy myciu i dłużej zachowuje walory estetyczne, a także jest przygotowany do użytkowania przez cały sezon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dbałość o dach samochodu daje naszym klientom gwarancję odpowiedniej estetyki oraz poczucie komfortu w każdym aspekcie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług, które obejmują czyszczenie dachu cabrio oraz impregnowanie dachów, a nawet ich malowanie.

 

dachy cabrio carstyling