Profesjonalne usługi auto detailingowe

W Car Styling Lublin podejmujemy się realizacji usług związanych z precyzyjnym i dokładnym czyszczeniem oraz konserwacją pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, specjalistycznej wiedzy, zaawansowanym technikom i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dbamy o każdy detal. Ochrona lakieru, regeneracja lakieru, odnawianie felg, regeneracja lamp samochodowych, sprzątanie samochodu wewnątrz, to tylko niektóre z naszych propozycji.
 

Przywracamy blask Twojego pojazdu

Cały szereg realizowanych przez nas prac dotyczy mycia, czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania karoserii oraz felg samochodowych. Wykorzystujemy różne metody pozwalające na odnowę lakieru samochodowego. Przeprowadzane przez nas zabiegi mają na celu długotrwałą i skuteczną ochronę wszelkich powierzchni metalowych przed działaniem korozji i innych szkodliwych czynników. Regeneracja lakieru samochodowego, a więc polerowanie, woskowanie, foliowanie czy też nakładanie powłok ceramicznych to jednak nie wszystko. Zajmujemy się również regeneracją przednich i tylnych reflektorów samochodowych, co przywraca im nie tylko doskonały wygląd, ale też pierwotną efektywność świecenia. Zapewniamy też czyszczenie i zabezpieczanie  felg, dzięki czemu zachwycają wysokim połyskiem. Ofertę uzupełnia usługa impregnacji materiałowych poszyć dachowych. Tak zadbane auto świetnie wygląda, a przy tym jest kompleksowo zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych.
 

Dajemy Ci przyjemność jazdy w zadbanym wnętrzu

Czyste i zadbane wnętrze auta jest nie mniej ważne niż doskonały wygląd pojazdu z zewnątrz. Dlatego w naszej ofercie nie zabrakło takich usług jak sprzątanie samochodu w środku, pranie oraz zabezpieczanie foteli materiałowych oraz skórzanych i profesjonalne czyszczenie podsufitek. Każdy element wnętrza, w tym elementy plastikowe, gumowe czy też skórzane są w prawidłowy sposób oczyszczane i zabezpieczane. Wszystkie elementy kokpitu zostają zabezpieczone powłoką antystatyczną, a kabina pachnie świeżością. Całość uzupełnia czyszczenie silnika i odświeżanie poszczególnych elementów pod maską.
 

Usługi dla nowych pojazdów

Jednak usługi auto detailingowe są skierowane nie tylko do pojazdów używanych. Każdy posiadacz środka transportu – zarówno nowego, jak i używanego – znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Również do właścicieli nowych aut kierujemy usługi z zakresu ochrony lakieru. Dlaczego to ważne? Ponieważ fabryczna konserwacja pojazdu ma na celu zabezpieczyć je na czas transportu do salonu samochodowego i zapewnić mu doskonałą prezencję. W momencie gdy auto wyjeżdża z salonu i jest normalnie użytkowane, szybko traci podstawowe zabezpieczenie. Dlatego ochrona lakieru w przypadku nowych samochodów jest nieodzowna. Odpowiednio zabezpieczone auto z powodzeniem utrzyma swój doskonały wygląd i będzie świetnie chronione przed wieloma czynnikami, takimi jak promieniowanie UV, opady deszczu i śniegu, sól drogowa, zanieczyszczenia organiczne itp. - dlatego właśnie proponujemy zabezpieczenia lakieru folią ochronną lub ceramiką przy zakupie auta.
 

W Car Styling Lublin zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Perfekcja jest w naszej branży wartością priorytetową. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą studia.

Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną GTECHNIQ z gwarancją aż na 9 lat!

thumb_IMG_0995_1024.jpg

Folie ochronne

Ultra trwałe folie ochronne XPEL Ultimate z gwarancją na 10 lat!

Ochrona nowego samochodu

Detailing nowego auta oraz zabezpieczenie powłoką ceramiczną GTECHNIQ!

Renowacja lakieru

Profesjonalna renowacja lakieru samochodowego!

Myjnia ręczna

Bezpieczne, dokładne mycie samochodu!

Kosmetyka wnętrza

Kompleksowe czyszczenie wnętrza auta, skór oraz pranie tapicerki materiałowej!

Regeneracja lamp

Czyszczenie, polerowanie oraz regeneracja reflektorów samochodowych!

Renowacja felg

Regeneracja felg oraz aplikacja

powłoki ceramicznej na felgi!

Szyby

Czyszczenie szyb oraz aplikacja powłoki ceramicznej na szyby (tzw. niewidzialna wycieraczka)

Odbiór i transport auta

Odbiór i transport auta, przygotowanie auta do sprzedaży, profesjonalna sesja zdjęciowa!

Ozonowanie auta

Ozonowanie wnętrza auta oraz klimatyzacji!

Motocykle

Profesjonalny detailing motocykla oraz przygotowanie go do sezonu!

Dachy cabrio

Impregnacja oraz czyszczenie dachów cabrio!

Komora silnika

Mycie silnika i jego komory!

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz!