Car Styling Lublin – o nas

Car Styling Lublin to nowoczesne studio detailingu, które zostało stworzone przez pasjonatów motoryzacji, na bazie wieloletniego doświadczenia w branży. Obecnie, z ogromną dumą i satysfakcją możemy zaprosić do naszego studia w Lublinie, gdzie na dużej powierzchni mieści się kilka stanowisk do pracy nad samochodami i motocyklami. To przestrzeń nowoczesna, doskonale oświetlona i pozbawiona zanieczyszczeń. Zastosowane rozwiązania pozwalają nam też pracować bez szkody dla środowiska. 
 
W naszym studio podkreślamy atuty nowych pojazdów, w profesjonalny sposób je zabezpieczamy, a także przywracamy idealny stan pojazdom używanym, dając im nowe życie i często osiągając spektakularne efekty. Dzięki temu samochody i motocykle naszych klientów wzbudzają zachwyt u innych użytkowników dróg.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Car Styling Lublin?

Tworząc Car Styling Lublin skupiliśmy się na zbudowaniu zespołu najlepszych specjalistów w branży o ogromnych kompetencjach, stając się liderem w dziedzinie detailingu w naszym regionie. Spędziliśmy wiele godzin na szkoleniach, testowaliśmy różne metody pracy, korzystaliśmy z różnych produktów i narzędzi, aby dziś proponować sprawdzone i kompleksowe usługi. W naszej codziennej pracy priorytetem jest perfekcja, terminowość i rzetelne wykonywanie zleconych zadań. Pracujemy szybko i efektywnie, korzystając z najlepszych z produktów i urządzeń najnowszej generacji. Stale też eksploatujemy rynek w poszukiwaniu lepszych rozwiązań, zawsze idąc z duchem czasu. 

 

Obecnie możemy zaproponować takie usługi jak nakładanie powłok elastomerowych, powłok ceramicznych, regeneracja lakierów samochodowych czy też oklejanie samochodów folią. Powłoka elastomerowa to najnowocześniejsze rozwiązanie ochrony pojazdów na lubelskim rynku, które w ekspresowym tempie zdobyło serca wielu naszych klientów. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Lublinie zabezpieczamy pojazdy z wykorzystaniem nowoczesnej folii XPEL Ultimate, zapewniającej samochodom wieloletnią ochronę przed oddziaływaniem środowiska. Ofertę skoncentrowaną na usługach detailingowych uzupełniają takie propozycje jak przygotowanie samochodu do sprzedaży czy też wykonanie profesjonalnej sesji auta. Dzięki temu każdy może u nas znaleźć ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb.

 
Najlepszą rekomendacją jednak jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy z pełnym przekonaniem polecają nasze usługi. To dzięki nam osoby te są dumne ze swoich pojazdów. O jakości naszej pracy świadczą również nasze dotychczasowe realizacje, których przykłady z nieukrywaną satysfakcją prezentujemy na naszej stronie.

_DSF3118
Mercedes GLE AMG
DSCF1770
BMW 1 118i
Mercedes GLE AMG
BMW X1
BMW 1 118i
Volvo XC 60
Mercedes CLA
Mercedes GLE AMG
Volvo XC 60
Volvo XC 60

Studio Car Styling Lublin

Car Styling Lublin to najnowocześniejsze studio detailingowe w regionie. To miejsce, gdzie można zadbać o kompleksową pielęgnację auta i właśnie to kompleksowe podejście odróżnia profesjonalne studio auto detailingowe od zwykłej myjni. Dbałość o wygląd pojazdów, to przejaw naszej pasji do motoryzacji. Każdy pojazd po starannym przeprowadzeniu odpowiednich procedur może wyglądać jak nowy – i to na długo!
 

Kilka profesjonalnie przygotowanych stanowisk do pracy, nowoczesny sprzęt, produkty nowej generacji oraz doskonały zespół fachowców zawsze czekają na klientów studio Car Styling Lublin. Oddając samochód lub motocykl do naszego studio detailingowego możesz być pewny, że trafia on w dobre ręce. Świadczą o tym między innymi opinie naszych zadowolonych klientów i prezentowane przez nas przykłady dotychczasowych realizacji.
 

Nasze studio jest obiektem perfekcyjnie oświetlonym, przygotowanym tak, aby pracy nad pojazdem nie utrudniały ewentualne zanieczyszczenia. Dlatego usługi detailingowe, takie jak nakładanie powłok czy aplikacja folii, są realizowane perfekcyjnie i z dbałością o każdy szczegół. To zaś gwarancja jakości i spektakularnego efektu w każdym przypadku. Odpowiednie przygotowane techniczne studio, takie jak wentylacja czy odprowadzanie odpadów, stwarzają też bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a do tego nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Zadbaliśmy o to, by nasze studio spełniało wszystkie normy, a produkty, których używamy zawsze pochodzą od sprawdzonych producentów i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Jeżeli pragniesz podarować swojemu pojazdowi drugie życie – powłoka elastomerowa Lublin oraz usługi detailingowe w Car Styling zagwarantują Ci spektakularny efekt!
 

Jeśli chcesz zabezpieczyć nowe auto, tak aby przez długie lata wyglądało jak nowe lub jeśli uważasz, że Twoje auto wymaga renowacji i chcesz mu przywrócić dawny blask, to studio detailingowe Car Styling Lublin jest najlepszym do tego miejscem. Tu zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i perfekcyjne wykonanie zleconych przez Ciebie usług. Powiedz nam czego oczekujesz, a my zaproponujemy optymalne rozwiązania w przystępnych cenach.

Nagrody:
Nagroda